Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:Patronat Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii
     

     Szanowni Państwo z wielką przyjemności informujemy, że Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii objęło patronatem odbywającą się 10 grudnia w Szczecinie Konferencję Security Forum Szczecin: Bezzałogowe Systemy Powietrzne, Morskie i Statki Autonomiczne: Wykorzystanie Nowoczesnych Technologii do Wspomagania Bezpieczeństwa Państwa, Przemysłu Morskiego, Infrastruktury Krytycznej i Służb Państwowych.

    Jednodniowa konferencja poświęcona będzie prezentacji technologii i rozwiązań związanych z bezzałogowymi statkami powietrznymi, morskimi i statkami autonomicznymi jak również nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na rzecz służb państwowych, do ochrony obiektów strategicznych. Konferencja Security Forum Szczecin organizowana jest we współpracy 12 Bazą Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu, a konferencję swoim patronatem objął również Przewodniczący Sejmowej Komisji ON Michał Jach. Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia systemów bezzałogowych w wymiarze nie tylko stricte militarnym, ale także w odniesieniu do różnorodnych zadań, związanych z ochroną obiektów strategicznych w czasie pokoju, konfliktu asymetrycznego, czy wreszcie tzw. wojny hybrydowej i wykorzystaniem BSP przez sektor przemysłowy, morski i służby państwowe.
mobile: +48 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl

___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego