Potencjalne Zagrożenia Epidemiologiczne i Hybrydowe w Polsce. - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Foto: Wikipedia

Potencjalne Zagrożenia Epidemiologiczne i Hybrydowe w Polsce.
   
      Z powodu bardzo niekorzystnej sytuacji epizootycznej obserwowanej za wschodnią granicą Polski i realnego zagrożenia wystąpienia ognisk choroby w kraju, afrykański pomór świń (ASF) jest obecnie uznawany za najgroźniejszą chorobę świń. Z uwagi na realne ryzyko zagrożenia europejskiej hodowli świń chorobie tej poświęca się bardzo dużo uwagi także w Unii Europejskiej.
 
      Think tank Nobilis Media podejmuje już od dawna inicjatywy szkoleniowe mające wpływ na zwiększenie bezpieczeństw państwa, nie tylko w zakresie obronności, ponieważ zagrożenia hybrydowe mają obecnie różnorakie oblicza. Dlatego już dziś chciałbym zaprosić na konferencję szkoleniowa organizowaną we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi , Sejmową Komisją Obrony Narodowej , Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego , a także Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Szczecinie:

Potencjalne Zagrożenia Epidemiologiczne i Hybrydowe dla Rozwoju Przemysłu Żywnościowego. Nowoczesne Technologie do Wspomagania Przemysłu Spożywczego i Służb Weterynaryjnych.

Konferencja szkoleniowa odbędzie się 17 września 2018 r w Szczecinie w ramach platformy szkoleniowej Security Forum Szczecin w Hotelu Park ul. Plantowa 1.

     Na konferencji będzie również mowa o innych zagrożeniach epidemiologicznych , które mogą uderzyć w przemysł spożywczy. Konferencja to jedyne takie szkolenie, które w sposób kompleksowy podejmuje tematy związane z zagrożeniami epidemiologicznymi , które mogą być również wykorzystane jako element wojny hybrydowej mającej na celu uderzenie w polski przemysł spożywczy i realne osłabienie pozycji ekonomicznej Polski na arenie międzynarodowej.

     Dlatego istotna jest również wiedza o procedurach i współdziałaniu służb państwowych w przypadku kryzysu i jego szybkiemu zapobieganiu. Ważna jest również wiedza o wykorzystaniu nowoczesnych technologii w działaniach firm i służb państwowych do zapobiegania takim zdarzeniom, a w sytuacji kryzysu i minimalizowaniu skutków katastrof jak i ewentualnych działań celowych . Do udziału w szkoleniach, jako prelegenci, zostali zaproszenie najlepsi specjaliści w tej dziedzinie.
Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Media

tel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl
___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego