Safety Forum Szczecin 2016 - EDYCJA JESIENNA - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:
Safety Forum Szczecin 2016
- bezpilotowce lądują w Szczecinie     Bezpilotowce lądują w Szczecinie
     W imieniu think tanku Nobilis Media chciałbym zaprosić na jesienną edycję Safety Forum, które będzie przebiegało pod hasłem: Bezzałogowe statki powietrzne i drony morskie. Nowe technologie do ochrony obiektów strategicznych.

   Jednodniowa konferencja poświęcona będzie prezentacji i dedykowanych planom, wyposażeniu, technologiom i rozwiązaniom związanym z bezpilotowymi statkami powietrznymi jak również dronami morskimi wykorzystywanymi na rzecz obronności, ale i do ochrony obiektów strategicznych. Mamy przyjemność poinformować , że pierwszy dzień konferencji odbędzie się 14 października 2016 r. w hotelu Novotel w Szczecinie.

     Konferencję swoim patronatem objął minister Paweł Soloch szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, a także wiceminister Obrony Narodowej Bartosz Kownacki i Przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej Michał Jach. Pomorze Zachodnie , Szczecin, z racji swojego położenia i silnej obecności sojuszniczych i narodowych struktur bezpieczeństwa , a także infrastruktury krytycznej , jest naturalnym miejscem na centrum dyskusji i dialogu o bezpieczeństwie w wymiarze regionalnym i międzynarodowym. Blisko dwadzieścia procent całego potencjału obronnego Polski znajduje się na Pomorzu Zachodnim.

     Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia BSP w wymiarze nie tylko stricte wojennym, ale także w odniesieniu do różnorodnych zadań, związanych z ochroną obiektów strategicznych w czasie pokoju, konfliktu asymetrycznego czy wreszcie tzw. wojny hybrydowej i wykorzystaniem BSP przez powstające struktury Obrony Terytorialnej.

    Tematyka drugiej edycji Safety Forum Szczecin 2016 obejmuje m. in. prezentację rozwoju technologii BSP i dronów morskich, planów ich wykorzystania w Siłach Zbrojnych oraz możliwości polskiego przemysłu i jego zagranicznych kooperantów w realizowaniu prac serwisowych, modernizacji oraz ich budowy na potrzeby państwa polskiego.

       Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni m. in. najwyżsi rangą przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Inspektoratu Uzbrojenia, Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Skarbu Państwa, Kancelarii Prezydenta RP, Sztabu Generalnego WP, Dowództwa Generalnego RSZ, Dowództwa Operacyjnego RSZ

     Safety Forum Szczecin to doskonała okazja z jednej strony do zaprezentowania osiągnięć i planów, a z drugiej technologii, które mogą znaleźć zastosowanie w nowoczesnych Siłach Zbrojnych ale i przy ochronie strategicznych dla państwa przedsiębiorstw i obiektów.


Szczegóły wydarzenia i program na stronie www.nobilismedia.pl

Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Mediatel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl

___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego