Bezpilotowce lądują w Szczecinie - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:Bezpilotowce lądują w Szczecinie.
   
      Zapraszamy na kolejną konferencje w ramach Security Forum Szczecin , która odbędzie się 27 kwietnia w Hotelu Park . Tytuł przewodni konferencji to : Bezzałogowe Systemy Latające. Wykorzystanie Nowoczesnych Technologii do Wspomagania Bezpieczeństwa Państwa , Przemysłu i Służb Państwowych.
 
      Jednodniowa konferencja poświęcona będzie prezentacji technologii i rozwiązań związanych z bezpilotowymi statkami powietrznymi jak również nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na rzecz służb państwowych , ale i do ochrony obiektów strategicznych.

       Konferencję swoim patronatem objął Przewodniczący Sejmowej Komisji ON Michał Jach. Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia BSP w wymiarze nie tylko stricte wojennym, ale także w odniesieniu do różnorodnych zadań, związanych z ochroną obiektów strategicznych w czasie pokoju, konfliktu asymetrycznego, czy wreszcie tzw. wojny hybrydowej i wykorzystaniem BSP przez powstające struktury Obrony Terytorialnej.

       Tematyka kolejnej , już dziewiątej edycji Security Forum Szczecin 2018 obejmuje m. in. prezentację rozwoju technologii BSP, planów ich rozwoju i wykorzystania w sektorze cywilnym jak i Siłach Zbrojnych oraz na rzecz wzmocnienia służb państwowych.

       Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni m. in. najwyżsi rangą przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Inspektoratu Uzbrojenia, Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Skarbu Państwa, Kancelarii Prezydenta RP, Sztabu Generalnego WP, Dowództwa Generalnego RSZ, Dowództwa Operacyjnego RSZ.
>>>Pobierz program Konferencji<<<Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Media

tel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl
___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego